YÖRÜNGE DERGİSİ (1990-91)-7 ADET-Toplam.15 tl(Satıldı)

YÖRÜNGE DERGİSİ (1990-91)-7 ADET-Toplam.15 tl(Satıldı)
21 Aralık 2013Yorum Yap
YÖRÜNGE DERGİSİ (1990-91)-7 ADET-Toplam.15 tl(Satıldı)

Rahmetli şairimiz Erdem Beyazıt ANAP’tan milletvekili olduğu zaman Milli Görüş çizgisindeki bazı kendini bilmez yazar-çizer taifesi dediğini bırakmamıştı.O günlerin mantığını okumak için ilginç bilgiler var. Yörünge dergisinin sahibi de sanırım Resul Tosun’du.

-KONDİSYONU İYİ-ÜZERİNDE KULLANICININ ADI VE KAŞESİ VAR

-İstekleriniz için ana sayfamızın üst köşesinde iletişim kısmında yer alan “muallimsahaf@gmail.com”a mail atabilirsiniz veya kitaba baktığınız sayfanın altında yer alan  yorum kısmına  talebinizi yazabilirsiniz.

-Kitapların Kargo ücreti alıcıya aittir. 100 tl üzeri siparişlerde kargo ücreti tarafıma aittir. Ancak ansıklopedi türü eserlerin ağırlığı nedeniyle kargo ücreti alıcıya aittir.

-Sipariş kitabınızı veya kitaplarınızı  vereceğiniz  açık adrese (Cumartesi ve Pazar hariç) PTT KARGO gönderiyoruz.

(İstediğiniz bir kargo şirketi varsa belirtiniz, ancak özel kargo şirketlerinin ücretleri PTT Kargo’ya göre daha yüksek)

Kapıda ödeme uygulamamız bulunmamaktadır.

-Lütfen; Açık Adresinizi   bize göndereceğiniz  maile  eklemeyi unutmayınız. Herhangi bir aksama meydana gelmemesi için  mutlaka irtibat telefonu veriniz.

İstanbul’da iseniz (Fatih-Ümraniye-Göztepe)de bulunan belirli noktalardan  elden de teslim alabilirsiniz.

SANYO DIGITAL CAMERA SANYO DIGITAL CAMERA SANYO DIGITAL CAMERA SANYO DIGITAL CAMERA SANYO DIGITAL CAMERA SANYO DIGITAL CAMERA SANYO DIGITAL CAMERA

Ali Çalışır Websitesi