ÖRNEKLERLE BUGÜNKÜ ALMANCA/Muammer ÖZSOY/ 10 TL(satıldı)

ÖRNEKLERLE BUGÜNKÜ ALMANCA/Muammer ÖZSOY/ 10 TL(satıldı)
29 Nisan 2014Yorum Yap
ÖRNEKLERLE BUGÜNKÜ ALMANCA/Muammer ÖZSOY/ 10 TL(satıldı)

270 SAYFA-TDSCN5545EMİZ

Kitap, Almanca öğrenmek ya da Almanca bilgilerini derinleştirmek isteyenler için önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Çünkü Muammer Özsoy, Almanca Dilbilgisini bir kez daha düzenli bir şekilde göstermekle yetinmemiştir. Bugün konuşulan dil alanından birçok örnekler, bu kitabı kullananlara değerli bir yardımcı olacaktır. -Dr. Robert Anhegger (Giriş Bölümünden)

SEÇTİĞİM  ÜRÜNÜ NASIL ALABİLİRİM?  http://www.okudumsatiyorum.com

Sitemizdeki kitapların  ve diğer ürünlerin satışı ;

1-“muallimsahaf@gmail adresine istediğiniz kitabın adını ve açık adresinizi mail atarak sipariş verebilirsiniz.

2- Ya da satın almak istediğiniz ürünün altında yer alan yorum kısmına  istediğiniz ürünün siparişini vererek ,

3- Veya; 0535 924 09 03 numaralı telefonumuza  mesaj bırakarak ,(Mesai saatleri içerisinde ararsanız size dönemeyiz.)Bu yüzden mesaj  yolu ile talebinizi iletiniz.

-Kitap talebi alındıktan sonra

-Ürün bedelini size bildirilecek banka hesap numarasına  ( IBAN ) yatırınız.

-Ürün bedeli  tarafınızdan hesaba yatırıldıktan ve görüldükten sonra siparişiniz depomuzdan temin edilip en kısa zamanda verdiğiniz açık adrese kargo ile gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir

-Sipariş kitabınızı vereceğiniz  açık adrese (Cumartesi ve Pazar hariç) PTT KARGO ile gönderiyoruz. (İstediğiniz bir kargo şirketi varsa belirtiniz, ancak özel kargo şirketlerinin ücretlerinin  PTT Kargo’ya göre daha yüksek olduğunu biliniz)

-Kapıda ödeme uygulamamız bulunmamaktadır.

-Lütfen; Açık Adresinizi   bize göndereceğiniz  maile  eklemeyi unutmayınız. Herhangi bir aksama meydana gelmemesi için  mutlaka irtibat telefonu veriniz.

-DEPOMUZ İSTANBUL-ÜSKÜDAR İLÇESİNDEDİR.

-Sitemizle ilgili detaylı bilgiler “SİTEMİZ VE SİPARİŞLERİNİZLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR” kısmında yer almaktadır. http://www.okudumsatiyorum.com/

 

Ali Çalışır Websitesi