Kayıp Köpekler ve YALNIZ KALPLER/Lucy DILLON/ 10 TL

Kayıp Köpekler ve YALNIZ KALPLER/Lucy DILLON/ 10 TL
22 Nisan 2014Yorum Yap
Kayıp Köpekler ve YALNIZ KALPLER/Lucy DILLON/ 10 TL

ARTEMİS YAY-TEMİZ EKSİK YOK-490 SAYFADSCN6124

Rachela şehirden uzakta bir ev miras kalmıştı. Yanında da sokak köpekleriyle dolu bir hayvan barınağı vardı. Rachel köpek düşkünü olmadığını iddia eden bir tipti. Ancak terk edilmiş evcil hayvanlara yeni yuvalar bulmaya çalışırken beklenmedik bir dolu şey ezberini bozabilirdi. Dikkat et RACHEL !!!

Natalie ve johnnynin evlilikleri, bebek sahibi olmaya karar verdikleri günden beri iyi gitmiyordu. Belki bir köpek Hımmm. Buzdolabı karıştırıcısı, yastık hırsızı, kısa bacaklı Basset tazısı Bertieyi evlat edinmek acaba hayatlarındaki boşluğu dolduracak ve sorunları çözebilecek miydi?

Zoenin eski kocasıysa, tam da bu günlerde çocuklarına bir labrador yavrusu hediye edecekti. Pis ve angarya işleri Zoenin üzerine yıkmak şartıyla tabii. Off, hem de ne pislik! Zoe sabır sınırının sonuna doğru dörtnala yol alırken yavru köpekcik yakışıklı Dr. Billle tanıştırmasın mı genç kadını! Eyvah! ya da Oooley mi desek?

Köpekler ve sahiplerinin hayatları sarmal biçimde birbirine dolanırken etrafa sıcacık, romantik, harika şeyler oluyor. Hey! Bir ihtimal daha gerçekten var galiba, ha?

İstekleriniz için “muallimsahaf@gmail.com“a mail atabilirsiniz veya alta yorum yazabilirsiniz.Kargo ücreti alıcıya aittir. 100 tl üzeri siparişlerde kargo ücreti tarafıma aittir.

Ali Çalışır Websitesi