İSRAİLLİ CASUS/BEN DAN/ 15 tl

İSRAİLLİ CASUS/BEN DAN/ 15 tl
12 Aralık 2014Yorum Yap
İSRAİLLİ CASUS/BEN DAN/ 15 tl

NEHİR YAY-1995 BASIM-144 SAYFA-

Bu kitabı okudum.İsraili bir ajanın nasıl yetiştiği,hangi dersleri aldığı,istihbaratı nasıl topladığı ve bir müslüman gibi davranması için neler öğrenmesi gerektiği ayrıntıları ile anlatılıyor.Dikkat çekici tespitler var.Ajanların küçük yaştan beri ayrıntıyı gözleme gücü(Araba ve uçak markalarını tanıma,gösterilen bir şeyin hemen üzerinin kapatılarak neler gördüğünü hatırlamasının istenmesi gibi..)Ayrıca halkı müslüman ülkelerdeki yöneticilerin zaafları ve ağızlarının gevşekliği İşgalci siyonist güçlerin bölgede nasıl kalıcı hale geldiklerinin bir göstergesi.

Altı çizili yerler olabilir.MÜNİH OLİMPİYAT BASKININI YAPAN FİLİSTİNLİLERİ İNFAZ EDEN AJANLARI  ANLATAN SPEILBERG’IN SİYONİST YANLISI FİLMİNİ DE İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.BU KİTAPTA  YER ALAN AJANIN ÖYKÜSÜNÜ DAHA İYİ ANLAMANIZI SAĞLAR.

KONDİSYONU İYİ-ÜZERİNDE KULLANICININ ADI VE KAŞESİ VAR

İstekleriniz için “muallimsahaf@gmail.com“a mail  veya  alt kısma yorum yazıp gönderiniz. Kargo ücreti alıcıya aittir. 100 tl üzeri siparişlerde kargo ücreti tarafıma aittir.

“İsrailli Casus” bazı İslam Ülkelerinde uzun yıllar “Kemal Emin Taabes” takma adıyla casusluk faaliyetlerinde bulunan Elia Cohen’in hayat hikayesini konu alıyor. Kendisi de muhtemelen bir Yahudi olan kitabın yazarı “Ben Dan” Elia Cohen’in bu hayat hikayesinde, MOSSAD’ın yapısı ve çalışma tarzına ilişkin bilgilerle birlikte, üzerinde siyonizmin amaçlarının gerçekleştirildiği büyük halk kitlelerinin gözünden kaçan karanlık ilişkileri anlatıyor.(tanıtım yazısı)

P1040469

Ali Çalışır Websitesi