İLETİŞİM VE PROSEDÜR

İLETİŞİM VE PROSEDÜR
13 Ekim 2014Yorum Yap
İLETİŞİM VE PROSEDÜR

MERHABA.1477408_10202203450620092_1049567458_n

Sitemizle ilgili düşüncelerini ifade eden takipçilerimiz ve dostlarımızın uyarılarıyla bu açıklamayı yapmayı gerekli gördük.

*-Kitaplarımız çoğunlukla 2 eldir.Kitaplarımızın

büyük bir kısmında   kitap sahiplerinin adı,kaşesi ve

DSCN7826

kitaplarına verdikleri kitap numaraları,imzaları   bulunmaktadır,Ayrıca  resmi ve özel kurumların kütüphanelerinin demirbaşlarından düşürülmüş ancak üzerinde  kütüphane kaydı bulunan eserlerde  bulunmaktadır.

*Elimizdeki kitapların  çoğunluğu  zamanında  satın alıp okuduğumuz veya okumaya fırsat bulamadığımız  yeni kitaplar olmakla beraber zamanla 2 .el satan yayıncılardan,seyyar kitapçılardan,eş-dost ve akrabadan da  temin edilmiştir.

*Kitaplarımız 2.el olmasından dolayı bazılarının  üzerinde altı çizilmiş veya bazı notlar yazılmış kısımlar olabiliyor.Açıklamalarda bu özellikleri belirtilmeye çalışılmaktadır.

*Bazı kitaplarımız yılların getirdiği yorgunluğu taşıdığı için kapaklarında yıpranmalar olabiliyor.Bazılarında sahiplerinin yaptığı müdahaleler var.Bir kısmı ise neredeyse antika hükmünde olduğu için onlara dokunmuyor olduğu gibi siteye tanıtımını koyuyoruz.

*Kitaplarımızın  korsan baskı olmamasına dikkat edilmiştir

*Sitemizde yayınlanan kitaplarla  ilgili bilgiler verilirken  açıklamalar yapılmaktadır.Ancak zaman zaman gözden kaçan noktalar olabiliyor.Bu yüzden mutlaka  bir sorun görürseniz bize  mail atınız.

*Belli başlı ikinci el satan profesyonel  sitelere üye olmayı şimdilik düşünmedik.Çünkü üyelik şartları gereği aldıkları komisyonlar vs. yüzünden kitap fiyatları artmaktadır.

*Zaman ve fırsat buldukça arşimizdeki eserler siteye yüklenmeye devam edecektir.

Kitap isteğinde bulunursanız yapmanız gerekenler.

*-İstekleriniz için “muallimsahaf@gmail.com“a mail atabilirsiniz veya  kitapla ilgili açılan sayfanın altına  yorum yazabilirsiniz.Kargo ücreti alıcıya aittir.

-Kitap fiyatlarımız oldukça asgari düzeyde tutulmaya çalışıldığından ansıklopedi tipi eserlerin  kargo ücretleri yüksek olmakta ve astarı yüzünden pahalıya gelmektedir.Belli noktalardan elden alma seçeneğini kullanabilirsiniz.

*-Posta çeki numaramız ve kapıdan ödeme sistemimiz yoktur.

*-Bulunduğumuz il İstanbul’dur. Ancak  asli işlerimizin yoğunluğu nedeniyle  elden kitap teslim etmeye pek  vaktimiz olmuyor.Bu yüzden kargo ile yollamayı tercih ediyoruz.

*-Kitap talebinde bulunduğunuzda önce  “muallimsahaf@gmail.com“‘a mail atıyorsunuz biz size kitap bedelini yatıracağınız  …….BANK …………………..ŞUBESİ…….IBAN NO…. ………………………………………………………yu bildiriyoruz.Bu numaraya    kitap ücretini yatırıyorsunuz.Ücretin banka hesabına yatırılmış olduğunu gördüğümüzde kitabınızı veya kitaplarınızı  verdiğiniz /veya vereceğiniz  açık adrese KARGO ile gönderiyoruz.(KARGO ÜCRETİ SİZE AİT) PTT kargo en uygun fiyatla gönderdiği için onu tercih ediyoruz.

 ALDIĞINIZ ÜRÜNÜ SİZE ULAŞTIRMAMIZ İÇİN; Adınızı-soyadınızı ve  adresinizi mesaj yazarak gönderiniz ve herhangi bir aksama meydana gelmemesi için  mutlaka irtibat telefonu veriniz. 

Hem memnuniyetinizi,hem de şikayetlerinizi  bildirirseniz biz de ona göre çalışmalarımızda daha dikkatli  ve özenli olmaya gayret ederiz.

Teşekkür ederiz.

Ali Çalışır Websitesi